Adres : Abdi İpekçi Caddesi Özel İdare
İş Merkezi No: 5 Bayrampaşa / İSTANBUL
Çalışma Saatlerimiz: Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 14:00

Hakkımızda

Hakan CNC

Hakkımızda

1993 yılında Ali KARTAL tarafından kurulan Hakan Makina CNC Takım tezgahları faaliyetlerine Hakan KARTAL ve Eyüp ÜNLÜ yönetiminde geçmişten aldığı güç ve gelişime açık anlayışı ile devam eden bir şirkettir.

Firmamız talaşlı imalat sektörüne konvansiyonel ve CNC kontrol sistemli takım tezgâhları tedariki yapmaktadır. Tedarik ettiğimiz bütün ürünler kendi ithalatımız olup kendi servis ekibimiz tarafından kurulum bakım ve eğitimi verilmektedir.
 

Misyon

Hakan Makina CNC Takım tezgahları olarak misyonumuz; Türk sanayicileri ile KOBİ’lere hedefleri ve bütçeleriyle uyumlu, global kalite standartlarına, güvenlik prosedürlerine uygun, dayanıklı makineler tedarik etmektir.

Vizyon

Hakan Makina CNC Takım tezgahları olarak vizyonumuz; Talaşlı imalat için kullanılan makinelerin oluşturduğu sektörde sürdürülebilir satış ve servis başarısı elde etmek ve sektörün önde gelen firmaları arasındaki pozisyonumuzu geleceğe taşımaktır.

Ekibimiz

Talaşlı imalat sektöründe, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, hatasız işler hedefledik. Gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. Teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan Arı Makina, bu konuda elinden gelen özeni göstermiş, göstermeye de devam etmektedir. Eğitimli personel ve teknoloji, bizi müşteri memnuniyeti hedefimize yaklaştıran temel iki olgu olarak her zaman gündemimizde olmuştur.

CNC takım tezgahları konusunda uzman kadro ve tecrübemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bize Ulaşın